Madam, masažo su laiminga pabaiga?

Masažo salonas Bankoke
Masažo paslaugų kainos Bankoke

Dažnas pabuvojęs ar planuojantis vykti į Tailandą juokauja apie masažus su laiminga pabaiga, tik dažnai nutylima ar buvo ta pabaiga, jeigu buvo ar bent laiminga? Nors Tailande lankiausi prieš porą metų ir masažu džiaugiausi ne kartą, tuomet ieškoti informacijos kur, kada ir kaip daromas masažas su laiminga pabaiga, tikslo neturėjau.

Dabar prieš kelionę nusprendžiau, kad vis tik išvykstu, ne atostogų, o ilgesniam keliavimui, tad masažu lepinsiuosi retkarčiais, nebus tai mano kasdienis ritualas. Kaip tyčia kelinta diena iš eilės Bankoke pliaupia lietus ir po dienos vaikštynių per lietų, jaučiuosi nusipelniusi kūną atgaivinti masažu.

Masažų salone pasitinka mane vaikinukas vardu Nam, parodo kur nusiauti batus, pasikviečia prisėsti ir masažuodamas pėdas su mėtine pasta nuplauna per dieną įveiktus kilometrus. Įprastai kojų masažas yra atlikinėjamas salono pradžioje, o kitų rūšių masažai už širmos arba antrame salono aukšte. Masažų kainos įvairios, pačiame Bankoke kiek teko pastebėti kainos svyruoja nuo 150 iki 400 vietinų batų ( 3 – 11 Eur) už valandos laiko tailandietišką masažą. Taip pat atkreipkit dėmesį, kad įprasta čia masažuotojui palikti arbatos už gerai atliktą darbą.

Masažuotojas Bankoke
Valiūkiškas masažuotojas Nam

Lipame kartu su Nam į antrąjį aukštą, už nugaros dar išgirstu kitos darbuotojos klausimą ar nieko prieš jeigu masažuos mane vaikinas, paskubomis lipdama nusijuokiu, kad su malonumu džiaugsiuosi vyriškomis rankomis, juk rankos ir judesiai bus stipresni. Choru suklegi dirbančių moteriškių pritariamas juokas ir palinkėjimas pasidžiaugti atliekama paslauga.

Antrame aukšte keletas gultų ant žemės ir pačiame gale užuolaida atitverta širma su masažui skirtais rūbais. Nam palydi iki širmos ir paaiškina, kad luktels kol persirengsiu ir galėsim pradėti. Šypsodamasis prižada nežiūrėti, toks jausmas lyg pamatytų ko nematęs. Rengiuosi aš tuos rūbus, tik labai pasikankindama, nes rūbai nuo dregmės prigludę prie kūno ir nenori lengvai pasiduoti. Galiausiai išlendu iš už širmos ir šypsodamasi klausiu, kuris gultas bus mano, Nam siūlo rinktis kurio širdis geidžia. Atsigulu ir Nam liečiant šiltomis rankomis pradedu jausti atpalaiduojančius judesius savo pėdose. Įprastai masažas atlikinėjamas nuo pėdų iki klubų su įvairiais paspaudimais, pamaigymais, pasukinėjimais, stipresniais užlaikytais spustelėjimais, tada seka rankos, nugara, galiausiai atsisėdama lotoso poza pakišant kojas po savimi arba suglaudžiant priešais save ir masažas tęsiamas nugaros, pečių, kaklo ir galvos srityse iki paskutinių švelnių, atpalaiduojančių ir atsisveikinančių palytėjimų. Masažuojamos rankos, kojos, nugara, karts nuo karto Nam užklausia ar ne per stipriai, na gal kelis kart ir per stipriai spustelėjo jis mane, bet vietoj aikčiojimo iš skausmo, pasirinkau kikenimą už jautresnių vietų stimuliavimą. Mintyse kažkur plaukioju padebesiais ir mane pertraukia masažuotojo raginimas atsisukti ir jo veide regiu plačią šypseną su iškeltais dviem nykščiais – gera pas tave šikna, šukteli jis man. Perklausia manęs ar nieko jeigu karts nuo karto ką pasakys, linkteliu ir toliau skęstu į bemintį rėžimą.

Tailandietiško masažo salonas
Masažo salone pasitinka nusiteikusi darbuotoja

Ilgai netrukus, Nam prasitaria, kad būna tokia masažų rūšis su laiminga pabaiga, šypsosi ir sako, jog tai papildomai kainuoja vos 1000 batų (apie 25 Eur). Persimetame dar keletu draugiškų sakinių ir man jau aišku, kad retai, kada ši paslauga siūloma moteriškajai lyčiai, dažniau vyrai atėję į saloną patys teiraujasi. Tik vėliau išsiaiškinu, kad visos laimingos pabaigos yra nelegalios šalyje, neretai masažų salonai yra tikrinami policijos pareigūnų ir išsiaiškinus, kad tokios paslaugos atliekamos, gaunamos baudos, o jeigu dar laimikis prieš euforiją pagautas, tai ir jam gražiai ranka išraitytą baudos lapelį pateikia. Na, visi masažai turi pabaigas, tik ne visos jos būna laimingos.

23Shares

Author: Ingrida

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.